FLAEM LELLA LA COCCINELLA Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom pre deti, lienka

Novinka
 • FLAEM LELLA LA COCCINELLA Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom pre deti, lienka
 • TOW003721-3
 • TOW003721-1
 • TOW003721-2
76,88 s DPH 64,07 € bez DPH
Dodanie 6-8 dní
Nebulizér Lella la Coccinella pre deti je skutočným priateľom v inhalácii, ktorý je ideálny pre každé dieťa. Detský nebulizér Lella la Cocinella je originálna lienka, ideálna pre najmenších pacientov, ktorí majú problémy s astmou alebo s chorobami horných a dolných dýchacích ciest, má mimoriadne veselý vzhľad v tvare usmievavej lienky, ktorý u dieťaťa vyvoláva pozitívne emócie a nie je spojený s ničím nepríjemným. V nebulizačnej súprave nájdete farebnú ilustrovanú knihu o dobrodružstvách lienky (v taliančine a angličtine), ktorá je venovaná deťom s respiračnými ochoreniami.
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW003721
EAN:
8018294008246

FLAEM LELLA LA COCCINELLA Pneumatický piestový inhalátor s nebulizérom pre deti, lienka

Priateľ pri inhalácii.
Nebulizér Lella la Coccinella pre deti je skutočným priateľom v inhalácii, ktorý je ideálny pre každé dieťa. Detský nebulizér Lella la Cocinella je originálna lienka, ideálna pre najmenších pacientov, ktorí majú problémy s astmou alebo s chorobami horných a dolných dýchacích ciest, má mimoriadne veselý vzhľad v tvare usmievavej lienky, ktorý u dieťaťa vyvoláva pozitívne emócie a nie je spojený s ničím nepríjemným.
Bohaté príslušenstvo s prekvapením.
V nebulizačnej súprave nájdete farebnú ilustrovanú knihu o dobrodružstvách lienky (v taliančine a angličtine), ktorá je venovaná deťom s respiračnými ochoreniami. Priehľadný vak na nebulizačnú súpravu s prídavným vreckom na ďalšie príslušenstvo. Detský nebulizér lienka je vybavený praktickou taškou s dodatočným skrytým vreckom. Nosný nástavec s koncovkou pre deti a dospelých je súčasťou súpravy zariadenia.
Ľahký a pohodlný.
Výhodou prístroja je jeho ľahkosť a pohodlie pri používaní. Deti ho môžu bezpečne používať doma. Nebulizér môže pracovať v dvoch režimoch - vysoký (vysokorýchlostný 0,42 ml / min.) a normálny (štandardný 0,32 ml / min.) pri zachovaní priemernej veľkosti častíc meranej MMAD 3,6 µm. Testovanie pomocou TUV Nebulizer RF6 Basic2 zaisťuje účinnosť prístroja. Konštrukcia nebulizéra je prispôsobená na inhaláciu pacienta v polohe na chrbte (max. Na 5 ml).
Pravidelná starostlivosť.
Prístroj je určený na pravidelné a dlhodobé používanie. Pri správnej starostlivosti vydrží roky. Pri používaní ho nezabudnite pravidelne čistiť - v prípade nejasností sa môžete obrátiť na pokyny dodávané so zariadením. Lieky umiestnené v nebulizéri musia byť predpísané lekárom. Nepoužívajte prístroj bez konzultácie s odborníkom.
Technické tipy na používanie nebulizéra.
Nebulizér RF6 Basic2 by sa mal meniť každých šesť mesiacov a pravidelnejšie v prípade častého používania. Častá výmena nebulizéra zaručuje primeranú úroveň hygieny a maximálnu terapeutickú účinnosť. Prístroj je vybavený vzduchovým filtrom, ktorý by sa mal vymeniť, keď je znečistený alebo zmení farbu. Filter nečistite sami, pretože je to jednorazové príslušenstvo a je potrebného ho vymeniť.
Technické údaje.
MMAD podľa nového štandardu EN13544-1 3,6 µm v oboch režimoch. Respirovateľná frakcia <5 µm (FPF)%: 66% „štandardný“ režim, 67% „vysokorýchlostný“ režim. Priemerná doba rozprašovania 2 ml liečiva menej ako 5 minút v "vysokorýchlostnom" režime, nad 6 minút v "štandardnom" režime. Miera nebulizácie/ podávania 0,32 ml / min „štandardný“ režim, 0,42 ml / min „vysokorýchlostný“ režim. Výkon kompresora: 10 l / min. Maximálny tlak: ~ 1,5 baru. Maximálny podávaný objem: 8 ml.
Hmotnosť zariadenia: 1,73 kg.
Rozmery: 21 cm x 16 cm x 13 cm.
Záruka: 3 roky.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 80 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.