Magic Vac Nádoba na vákuové balenie, okrúhla, 4L

 • Magic Vac Nádoba na vákuové balenie, okrúhla, 4L
 • TOW011759-1
  TOW011759-1
35,35
Dodanie 6-8 dní
Nádoby na vákuové skladovanie potravín. Výrobky môžu zostať čerstvé až 5-krát dlhšie. Môžu byť uložené v chladničke alebo mrazničke, môžu sa umyť, použiť v mikrovlnnej rúre. Môžu byť použité pre vákuové baliace zariadenia od rôznych výrobcov.
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW011759
EAN:
8018294000073

Magic Vac Nádoba na vákuové balenie, okrúhla, 4L

100% Vyrobené v Taliansku.
Špeciálna patentovaná talianska výroba zaručuje dokonalé skladovanie a utesnenie. Vákuové balenie potravín moderným baliacim zariadením spočíva v odstránení / nasávaní vzduchu z vrecka alebo z nádoby a potom hermetickom uzavretí vrecka / nádoby, v ktorej je výrobok umiestnený. Týmto spôsobom môžete chrániť rôzne druhy mäsa, rýb, cukru, syrov, zeleniny a ovocia. Nič vám nebráni v balení elektronického zariadenia, napríklad batérie z prenosného počítača alebo smartfónu.
Vákuové balenie potravín uskladnených v chladničke.
Kontajnery sú  ideálne pre zaneprázdnených rodičov veľkých rodín. Potraviny je možné pripraviť vopred, zapečatiť vo vákuu a uložiť do chladničky. 
Rozmrazovanie v nádobách Magic Vac®.
Ak chcete rozmraziť potraviny vákuovo balené, položte ich na najnižšiu policu v chladničke, aby ste ich pomaly rozmrazili pri manipulácii s mäsom, rybami, ovocím, zeleninou alebo inými jemnými výrobkami. Ak chcete chlieb, nechajte ho pri izbovej teplote.  Po rozmrazení potraviny okamžite spotrebujte. Nezmrazujte znova.
Balenie potravín do vákua.
Mnoho potravín sa predáva vo vákuových obaloch, ako je syr a mäso. Aby sa zachovala chuť a čerstvosť týchto výrobkov, po otvorení priemyselného obalu ich znova zabaľte do nádob MAGIC VAC®. Balené potravinové výrobky sa však musia konzumovať pred dátumom exspirácie, ktorý je uvedený na pôvodnom obale výrobku, a počas vákuového prebaľovania sa musí zaobchádzať s maximálnou starostlivosťou a hygienou.
Marinovanie kontajnermi Magic Vac®.
Ak chcete marinovať mäso, hydinu a ryby, prepichnite povrch potravín, prikryte vybranou marinádou a vložte do nádoby Magic Vac®. Nádobu Magic Vac® sa vákuovo uzavrie a chladí sa najmenej 20 minút. Jedlo bude chutiť, akoby bolo marinované celú noc.
Zmrazovanie v nádobách.
Na zmrazenie potravín v plastových nádobách používajte iba nádoby Magic Vac® alebo, v prípade sklenených nádob, temperované nádoby vhodné pre teploty mrazničky.
Vákuové balenie potravín v nádobách.
Sušené potraviny, ako sú cestoviny, obilniny, múka, cukor, zemiakové lupienky, praclíky a koláče alebo živočíšna strava, si po vákuovom balení zachovajú svoju štruktúru a čerstvú chuť dlhšie. Šaláty a zelenina môžu byť čerstvé po celý týždeň pri skladovaní v nádobách Magic Vac®. Ak chcete absorbovať nadbytočnú vlhkosť, zložte papierovú utierku a položte ju na spodnú časť nádoby.
Bezpečné a testované.
Zásobníky Magic Vac neobsahujú BPA. Výrobky na jedno použitie sa môžu opakovane umývať a používať, čím sa šetria peniaze a životné prostredie. Kontajnery sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám a šetrili miesto.
Testované na vhodnosť použitia.
Všetko príslušenstvo Magic Vac® bolo testované a je vhodné na kontakt s potravinami.
Tipy na použitie.
-
Kvapaliny sa musia pred umiestnením do vákuovej nádoby ochladiť.
-Práškové alebo granulované jedlo by sa malo prikryť papierovou utierkou, aby sa zabránilo vniknutiu zŕn do čerpadla.
-Použitý olej na vyprážanie sa môže filtrovať, chladiť v nádobe a uchovávať v chladničke. Týmto spôsobom môžete olej znovu použiť najmenej raz, pričom si zachováte takmer všetky jeho vlastnosti.
-Spotrebný tovar, ako je múka, ryža, koláčové zmesi a palacinky, zostanú čerstvé aj vo vákuovom balení.
-Orechy a koreniny si zachovávajú svoju chuť a sú chránené proti žltnutiu. Najlepšie je používať plastové alebo sklenené nádoby, ktoré sú vhodné pre vákuové baliace stroje.
-Nádoby, ktoré nie sú prispôsobené, sa môžu za vákua znehodnotiť.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 50 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.