NANO SILVER AEROSOL SANITIZER, antivírusový dezinfekčný sprej, 500 ml

 • NANO SILVER AEROSOL SANITIZER, antivírusový dezinfekčný sprej, 500 ml
 • TOW014559-1
  TOW014559-1
14,73
Na objednávku
NANO SILVER aerosol SANITIZER odstraňuje vírusy zo všetkých povrchov. Je to prípravok so striebornými časticami na dezinfekciu povrchov, predmetov a materiálov, ktoré neprichádzajú do styku s potravinami. Vykazuje baktericídnu, fungicídnu a virucidnú aktivitu, ktorá bola potvrdená testami.
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW014559
EAN:
5907729472314

NANO SILVER AEROSOL SANITIZER, antivírusový dezinfekčný sprej, 500 ml

Odstraňuje vírusy zo všetkých povrchov.
Je to prípravok so striebornými časticami na dezinfekciu povrchov, predmetov a materiálov, ktoré neprichádzajú do styku s potravinami. Vykazuje baktericídnu, fungicídnu a virucidnú aktivitu, ktorá bola potvrdená testami (okrem iného správa ITA-TEST Report Warsaw č. B- 45318/25173/15 a testami vykonanými odborom virológie Národného ústavu verejného zdravia Národného ústavu hygieny E-EW-078-11. / 16).
NANO SILVER antibakteriálny povlak. Deodorizácia.
Nanočastice striebra sú známe predovšetkým svojimi dezodoračnými a baktericídnymi účinkami. Pri použití aerosólového SANITIZÉRA NANO SILVER vďaka svojim mikroskopickým rozmerom prenikajú strieborné častice do dezinfikovaného povrchu, do všetkých medzier, dier, trhlín a škrabancov a bránia množeniu mikroorganizmov. Táto vlastnosť produktu predčí ostatné krátkodobo pôsobiace dezinfekčné prostriedky. Ak mikroorganizmy znovu prídu do styku s predtým dezinfikovaným povrchom, môžu sa neinhibované mikroorganizmy opäť množiť, najmä ak sa ošetrenie uskutočnilo neopatrne. V prípade nášho produktu zostáva striebro na dezinfikovanom povrchu a funguje dlho. Vďaka vhodnej forme aerosólu je umožnená ľahká a rýchla aplikácia na veľké plochy a profesionálna postrekovacia tryska zaisťuje rovnomerné a ekonomické pokrytie bez šmúh alebo kvapiek. Veľkou výhodou je, že prípravok sa môže aplikovať tak, že držíte sprej v akomkoľvek uhle (dokonca hore nohami!). Tryska sa nezanáša, ako je to v prípade väčšiny aerosólových produktov. Vďaka takémuto technologicky pokročilému baleniu sme schopní dosiahnuť a aplikovať prípravok aj na veľmi ťažko dostupných miestach.
100% spokojných zákazníkov.
NANO SILVER eliminuje 99,99% mikroorganizmov, má väčšiu dlhotrvajúcu účinnosť. Po odparení produktu na povrchu, ktorý má byť dezinfikovaný sú umiestnené bilióny častíc striebra pre vytvorenie antimikrobiálneho povlaku je najúčinnejší v boji proti nozokomiálnym patogénom, je nedráždivý. NANO SILVER aerosol SANITIZER nevykazuje žiadne dráždivé alebo senzibilizujúce vlastnosti, o čom svedčia dermatologické testy vykonané s použitím polootvoreného kontaktného testu na skupine dobrovoľníkov. Je potrebné poznamenať, že všetci ľudia hlásili výskyt rôznych typov nežiaducich reakcií na niektoré kozmetické a čistiace tekutiny, zatiaľ čo 65% respondentov boli ľudia s pozitívnou anamnézou alergií alebo atopie. U žiadnej zo skúmaných osôb sa nezistili žiadne pozitívne reakcie. NANO SILVER aerosol SANITIZER spĺňa požiadavky testu kompatibility pokožky.
Na profesionálne použitie.
Dezinfekcia predmetov, zariadení, povrchov a sanitárnej techniky v nemocniciach, ambulanciách, stomatologických a veterinárnych ordináciách, opatrovateľských domovoch, tetovacích salónoch, kaderníckych salónoch, fitness kluboch, masážnych salónoch, hoteloch, reštauráciách, počítačových laboratóriách, športovej obuvi a požičovne obuvi - lyžovanie atď.
Na domáce použitie.
Dekontaminácia a dezinfekcia obuvi, športového náradia, bicyklov, lyžiarskych doplnkov, prilieb, rukavíc, zvieracích postelí, stien, nábytku, kresiel, tkanín, záclon, matracov, obkladov, kobercov, kĺbov, toaliet - všade tam, kde je zvýšené riziko kontakt s mikroorganizmami. Nezastupiteľné v každej domácnosti. Pracuje na klinikách, materských školách, recepciách, lekárňach, v osobnej doprave, taxíkoch a na ďalších miestach, kde sa zamestnanci chcú chrániť pred vírusmi.

Účinné látky: Etylalkohol 800 g / kg, striebro 0,01 g / kg.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 50 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.