NOVAMA FIRST Ramenný tlakomer s indikátorom IHB

 • NOVAMA FIRST Ramenný tlakomer s indikátorom IHB
 • TOW007790-2
 • TOW007790-1
53,99 s DPH / ks 44,99 € bez DPH / ks
Dodanie 6-8 dní
NOVAMA FIRST Ramenný tlakomer s indikátorom IHB Novama First Plus je ľahko použiteľný ramenný tlakomer s veľkým displejom ukazujúcim merania v jasnej a transparentnej forme. Tlakomer je vybavený funkciou indexu klasifikácie krvného tlaku podľa WHO. Normy na hodnotenie krvného tlaku vo vzťahu k veku stanovuje WHO (Svetová zdravotnícka organizácia).
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW007790
EAN:
6948423808329

NOVAMA FIRST Ramenný tlakomer s indikátorom IHB

Novama First Plus je ľahko použiteľný ramenný tlakomer s veľkým displejom ukazujúcim merania v jasnej a transparentnej forme. Tlakomer je vybavený funkciou indexu klasifikácie krvného tlaku podľa WHO. Normy na hodnotenie krvného tlaku vo vzťahu k veku stanovuje WHO (Svetová zdravotnícka organizácia). Tlakomer zobrazí príslušnú úroveň, aby mohol užívateľ vopred určiť stav svojho zdravia a nameraný výsledok konzultovať s lekárom. Zariadenie pri meraní zaznamenáva hodnoty IHB indexu - nepravidelný srdcový rytmus a pulz (IHB - Irregular Heart Beat). Na displeji sa zobrazí symbol srdca v dvojitých zátvorkách. Po stlačení tlačidla MEM tlakomer zobrazí priemerný výsledok z posledných troch uložených meraní, čo umožní určiť, či došlo ku kolísaniu tlaku. Aby ste mali istotu, že tlak meráte správne tlakomer má signalizáciu správne umiestnenej manžety a signalizuje, že manžeta bola založená správne alebo indikuje, keď je manžeta príliš voľná. Novama First je vybavený tiež veľmi dôležitým CAM systémom. Je to inovatívne riešenie - systém CAM - automatické inteligentné sekvenčné meranie s rozhodovacou cestou zaručujúcou klinickú presnosť merania. Ak sa zistí nezrovnalosť v meraní, vykoná postupnosť ďalších meraní, aby sa dosiahol najspoľahlivejší výsledok v danej situácii. Eliminuje efekt bielych pláštov, dočasné tlakové alebo pulzné skoky, nepravidelnú srdcovú frekvenciu a iné chyby merania. Pohybový alarm zase zaznamená pohyb ruky, alebo jej trasenie pri meraní. Tlakomer je vybavený tiež veľkou pamäťou meraní až 90, čo umožní lepšiu analýzu nameraných hodnôt počas dlhšieho obdobia. Na zariadenie sa vzťahuje predĺžená 5 ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na príslušenstvo a súčasti podliehajúce prirodzenému opotrebeniu, ktoré sú dodané so zariadením. Technické parametre: IHB (nepravidelný indikátor srdcovej frekvencie), Meranie pri nafúknutí manžety, Veľkosť manžety univerzálna 22 - 42 cm, Pamäť zariadenia 90 meraní, Hmotnosť zariadenia 355g (bez batérií), Rozmery 13,8 x 9,6 x 5,4 cm, Rozsah merania 30 - 280 mmHg, Rozsah merania tepovej frekvencie 40-199 tepov / min, Automatické vypnutie, Presnosť indikácie tlaku +/- 3 mmHg, Presnosť indikácie srdcovej frekvencie: +/- 5%, Typ batérie / napájania 4 1,5 V AA batérie alebo DC 6V, 500mA adaptér, Veľkosť zobrazenia 3,2 palca. Záruka 5 rokov.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 80 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.