Sterilon Air EKO 72W UV-C, Germicídny žiarič nástenný s počítadlom

 • Sterilon Air EKO 72W UV-C, Germicídny žiarič nástenný s počítadlom
 • uvcsterilonwall1.jpg
  uvcsterilonwall1.jpg
298,81
Dodanie 6-8 dní
Prietokové Germicídne žiariče UV-C STERILON FLOW 72W využívajúce ultrafialové svetlo (UV-C) sú jedným z najúčinnejších zariadení schopných odstraňovať vírusy, baktérie, huby z prostredia alebo ničiť DNA alebo RNA mikroorganizmov, ktoré budú
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW016591

Sterilon Air EKO 72W UV-C, Germicídny žiarič nástenný s počítadlom

Odporúčané na všestranné použitie.Svietidlá odporúčané pre použitie v servisných zariadeniach (kadernícke salóny, kozmetické salóny, manikúra), zdravotníckych zariadeniach, hoteloch, reštauráciách, jednotkách verejnej správy, vzdelávacích a opatrovateľských zariadeniach, ako aj na súkromné použitie.EKO režim.V ECO režime umožňuje nastaviteľný ventilátor znížiť prietok žiariča na 110 m3/h, vďaka čomu žiarič pracuje tichšie. Treba pamätať to, že na dosiahnutie dostatočne vysokej dezinfekčnej účinnosti v tomto režime musí žiarič pracovať najmenej o dve hodiny dlhšie.Vlastnosti.-Prietoková funkcia dezinfekcie vzduchu.-DC ventilátor s EKO režimom-Maximálna plocha dezinfikovanej miestnosti s prietokovou dezinfekciou: 90 m3 -Typ svetla: ultrafialové UV-C -UV-C vlnová dĺžka: 253,7 nm -Trieda ochrany: I.-Prietok vzduchu 160m3/h, 110m3/h (režim EKO) -Prachový filter -Držiak filtra HEPA-Veľmi nízka hmotnosť: 3,5-4,5kg -Životnosť svetelného zdroja: 9000 h -Lampa je vybavená počítadlom pracovnej doby na indikáciu spotreby UV-C žiariviek.-Napájacie napätie: 220-240V -Stupeň krytia: IP20 -Napájací kábel: 3m-Rozmer: 148/148/600mm -Umiestnenie na stenu-Vypínač -biela farbaÚčinnosť a bezpečnosť používania je prioritou.Konštrukcia interiéru žiariča zaisťuje dokonalé prúdenie vzduchu a najvyššiu účinnosť dezinfekcie. UV-C STERILON AIR žiarič je vybavený ochranou proti otvoreniu. Demontáž horného krytu vyžaduje použitie imbusového kľúča.Prietoková funkcia dezinfekcie vzduchu.Vďaka nútenému obehu vzduch prechádza vnútornou časťou žiariča, kde je osvetlený a dezinfikovaný, a potom vytlačený von. Tienené UV-C svetlo nejde von zo žiariča, takže ho možno použiť v interiéroch, kde je potrebné bezpečne a účinne dezinfikovať vzduch za prítomnosti ľudí.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 50 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.