Sterilon Flow EKO72W UV-C, PREMIUM, Germicídny žiarič s časovčom, čierna

519,35 s DPH 432,79 € bez DPH
Dodanie 6-8 dní
Prietokové Germicídne žiariče UV-C STERILON FLOW 72W využívajúce ultrafialové svetlo (UV-C) sú jedným z najúčinnejších zariadení schopných odstraňovať vírusy, baktérie, huby z prostredia alebo ničiť DNA alebo RNA mikroorganizmov, ktoré budú
Výrobca:
Obj. čislo:
TOW016701

Sterilon Flow EKO72W UV-C, PREMIUM, Germicídny žiarič s časovčom, čierna

Odporúčané na všestranné použitie.Svietidlá odporúčané pre použitie v servisných zariadeniach (kadernícke salóny, kozmetické salóny, manikúra), zdravotníckych zariadeniach, hoteloch, reštauráciách, jednotkách verejnej správy, vzdelávacích a opatrovateľských zariadeniach, ako aj na súkromné použitie.EKO režim.V ECO režime umožňuje nastaviteľný ventilátor znížiť prietok žiariča na 110 m3/h, vďaka čomu žiarič pracuje tichšie. Treba pamätať to, že na dosiahnutie dostatočne vysokej dezinfekčnej účinnosti v tomto režime musí žiarič pracovať najmenej o dve hodiny dlhšie.Vlastnosti.-Prietoková funkcia dezinfekcie vzduchu.-EKO režim-Jednosmerná funkcia priamej dezinfekcie povrchu.-Maximálna plocha dezinfikovanej miestnosti s prietokovou dezinfekciou: 75 m3 -Osvetľovací priestor s priamou dezinfekciou vo vzdialenosti 1 m: 7 m2 (jeden smer).-Typ svetla: ultrafialové UV-C -UV-C vlnová dĺžka: 253,7 nm -Trieda ochrany: I.-Prietok vzduchu 160m3/h, 110m3/h (režim EKO) -Prachový filter -Držiak filtra HEPA -Životnosť svetelného zdroja: 9000 h -Lampa je vybavená počítadlom pracovnej doby na indikáciu spotreby UV-C žiariviek.-Napájacie napätie: 220-240V -Stupeň krytia: IP20 -Napájací kábel: 3m -Vypínač -Čierno/zlatá farbaPrietoková funkcia dezinfekcie vzduchu.Vďaka nútenému obehu vzduch prechádza vnútornou časťou žiariča, kde je osvetlený a dezinfikovaný, a potom vytlačený von. Tienené UV-C svetlo nejde von zo žiariča, takže ho možno použiť v interiéroch, kde je potrebné bezpečne a účinne dezinfikovať vzduch za prítomnosti ľudí.Funkcia priamej dezinfekcie povrchu.Po otvorení krytu svetelného zdroja stačí po stanovenú dobu namieriť lampu priamo na povrch, aby ste ho mohli efektívne dezinfikovať. Pamätajte však, že UV-C svetlo je škodlivé pre pokožku a oči. Ak používate lampu v tejto podobe, nemôžete sa nachádzať v dosahu svetelného lúča a pred použitím si musíte prečítať návod na použitie priložený k produktu.Germicídny žiarič možno dovybaviť kolesami na pohodlnú prepravu.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 80 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.