Superpegs Puzzle - 32 častí, 2r-5r

 • Superpegs Puzzle - 32 častí, 2r-5r
 • 19487_2.jpg
17,52 s DPH 14,60 € bez DPH
Nedostupné
Skvelá hra pre dieťa, keď nemôže tráviť čas vonku. Prvé Puzzle, pri ktorom dieťa objaví kúzlo tvorenia obrázkov pomocou kolíkov, ktoré sú farebne odlíšené, aby vytvorili pestré a veselé obrazce.
Výrobca:
Obj. čislo:
MLZ45319
EAN:
8413082453190

Superpegs Puzzle - 32 častí, 2r-5r

Naučte dieťa hrať sa s Puzzle.Prvý kontakt dieťaťa s puzzle. Tieto veľké puzzle-kolíky s geometrickými tvarmi poskytnú vašemu dieťaťu obrovské množstvo vzdelávania a zábavy. Dieťa bude môcťvykonať presné pohyby tým, že na dosku s námetom pripojí kolíky zodpovedajúcej farby. Nechajte dieťa hádať, čo vytvorí.Ideálne na vytvorenie detského kúzla. Dieťa až po vyplnení podložky presne určí, čo obrázok znamená.Sada obsahuje: -1 kufrík-32 Superpegs - kolíky rôznych tvarov -4 rôzne podložkyPomáha dieťaťu vyvýjať sa.Vizuálna a motorická koordinácia,  tvorivosť a hranie sa podľa fantázie, priestorová orientácia, tvary a farby to všetko dieťa používa a rozvíja pri hre s touto hračkou. Kinestetická inteligencia. Kinesthetic Intelligence je schopnosť používať telo na vyjadrenie pocitov a myšlienok, ako aj schopnosť produkovať alebo transformovať veci rukami. Je to inteligencia, ktorú majú športovci, tanečníci, rovnako ako umelci, mechanici alebo chirurgovia. Logické myslenie a matematika.Logicko-matematická inteligencia spočíva v schopnosti vykonávať matematické operácie, analýzy logických problémov a vedecké štúdium problémov - zahŕňa schopnosť detekovať vzory a používať pritom rozum a logické myslenie. Sociálna angažovanosť.Schopnosť poznať seba a ostatných je neodcudziteľnou súčasťou ľudskej existencie. Sociálna inteligencia je kolektívnou mierou sebauvedomenia a sociálneho povedomia, rozvíjajúceho sa sociálneho presvedčenia a postojov a schopnosti a ochoty riadiť zložité sociálne zmeny.

                                                             Možnosť platby GUSTO KARTOU                                                                              

 

Po zadaní Vašej objednávky nás kontaktujte na t.č. +421 948 289 902 pre dokončenie platby Gustou kartou.

 

 

 

Sledujte nás

            

 

 •  Pon.-Pia.

  9:00-17:00

 • Doprava zdarma
  pri nákupe nad 80 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 1 až 8 pracovných dní
 • Možnosť platby kartou a Gusto kartou
 • Telefonické objednávky: 0948 289 902

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.